Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

Servicii de revizii si reparatii autoturisme

Număr anunț
CN1081620
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425.557,39 RON
Valoare atribuită
372.767,55 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
27.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152658
Termen limită
07.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
339557-2025
Documentație de atribuire
DF1245868

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 425.557,39 RON Adjudecat: 372.767,55 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare piese de schimb, revizii si reparatii pentru autoturi… 228.403,86 RON GENERAL AUTOCOM SRL 372.767,55 RON
2 Furnizare piese de schimb, revizii si reparatii pentru autoturi… 117.354,73 RON
3 Furnizare piese de schimb, revizii si reparatii pentru autoturi… 79.798,80 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

372.767,55 RON

din 425.557,39 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 52.789,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.