Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

PNRR_760092 – Heliu lichid

Număr anunț
CN1081612
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.500 RON
Valoare atribuită
54.250 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
27.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1153010
Termen limită
01.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
339993-2025
Documentație de atribuire
DF1245891

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

54.250 RON

din 54.500 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.