Atribuită
Anunț de participare
Solutie hardware alcatuita din 4 componente pentru cercetari in domeniul securitatii cibernetice impotriva atacurilor de tup DDoS
- Număr anunț
- CN1081605
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 48151000-1 · Sisteme de control informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754.400 RON
- Valoare atribuită
- 754.400 RON
- Data publicării
- 27.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152841
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 341269-2025
- Documentație de atribuire
- DF1245844
Documente
Documentația de atribuire
- CS Solutie DDoS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1245844.pdf
- Model contract LD Solutie hardware DDoS.doc.p7s
- Modele de formulare ofertanti LD Solutie hardware DDoS.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INTRANET COMPUTER SYSTEMS SRL CUI 14517334
Valoare atribuită
754.400 RON
din 754.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro