Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
SISTEM LAPAROSCOPIE 3D/4K
- Număr anunț
- CN1081712
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.009.243,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.005.500 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1151099
- Termen limită
- 03.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 347917-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246168
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini SISTEM LAPAROSCOPIE 3D_4K.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246168.pdf
- formulare.doc.p7s
- model contract de furnizare produse.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
1.005.500 RON
din 1.009.243,69 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.743,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.