Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Proiectare, Furnizare, instalare si punere in functiune statii de incarcare pentru obiectivul Dezvoltarea infrastructurii pentru vehiculele de transport nepoluant din punct de vedere energetic: STAŢII DE REÎNCĂRCARE PENTRU VEHICULE ELECTRICE LA STADIONUL CLUJ ARENA
- Număr anunț
- CN1081780
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL SECURITY SRL (CUI 11160619)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051.284,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.292.311,40 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.06.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1161207
- Termen limită
- 07.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 351690-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246263
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Fisa tehnica nr. 1- Statie de reincarcare rapida 50kW DC+22kW AC - CCS2+Chademo+Type2.pdf.p7s
- 2. Fisa tehnica nr. 2- Statie de reincarcare rapida 50kW DC+22kW AC - CCS2+Type 2.pdf.p7s
- 3. Fisa tehnica nr. 3- Statie de reincarcare rapida 75kW DC+22kW AC - CCS2+Type2.pdf.p7s
- 4. Fisa tehnica nr 4 - Aplicatie_platforma administrare.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CU si avize, acorduri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1246263.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model-Contract-achizitie.pdf.p7s
- PS-Cluj Arena-220303-1.5-PT-P1-A3P.pdf.p7s
- PS-Cluj Arena-220303-1.5-PT-P2.1-A3P.pdf.p7s
- PS-Cluj Arena-220303-1.5-PT-P2.2-A3P.pdf.p7s
- PS-Cluj Arena-220303-1.5-PT-P3-A4L.pdf.p7s
- SF-Statii de reincarcare Cluj Arena-241202-1.6-CI - 27.01.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL SECURITY SRL CUI RO 11160619
Asociați 1
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Subcontractanți 1
STETERA SRL CUI RO15763043
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. CUI 31726543
Subcontractanți 1
INSTAL ITTU SRL CUI RO20807200
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TIPOAVIAS SRL CUI RO 5908821
Asociați 1
EVGO GREEN MOTION SRL CUI 36430734
Subcontractanți 3
ELECTRIC CAD SRL CUI 22251976
ELPROEX SA CUI RO 6798220
GREENSTAR ELECTRICAL S.R.L. CUI 46284695
Valoare atribuită
1.292.311,40 RON
din 2.051.284,70 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 758.973,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.