Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Acord-cadru de furnizare pachete de reactivi si consumabile compatibile sau echivalente cu aparatele din dotare, 2025- III

Număr anunț
CN1081900
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.349.216,96 RON
Valoare atribuită
8.236.955,14 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
05.06.2025 11:01
Anunț de atribuire
CAN1150670
Termen limită
04.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
360559-2025
Documentație de atribuire
DF1246711

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 8.236.955,14 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet reactivi compatibil sau echivalent cu analizorul BACTEC … Novaintermed S.R.L. 504.000 RON
2 Pachet medii gata turnate MEDICLIM S.R.L. 522.786,96 RON
3 Pachet de reactivi si consumabile compatibil sau echivalent cu … DIAMEDIX IMPEX 2.484.791,86 RON
4 Pachet de reactivi si consumabile compatibil sau echivalent cu … ROCHE ROMANIA 748.440 RON
5 Pachet de reactivi si consumabile compatibili cu automatul de I… LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL 3.976.936,32 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.236.955,14 RON

din 8.349.216,96 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 112.261,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.