Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat

BV-CL-R10 „Extinderea și reabilitarea sistemelor de alimentare cu apă și canalizare în Rupea”

Număr anunț
CN1081868
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.205.843 RON
Valoare atribuită
35.465.627,68 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
03.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1171937
Termen limită
07.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
357749-2025
Documentație de atribuire
DF1246512

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Subcontractanți 1
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
COLEN IMPEX SRL CUI 14388299
Asociați 4
DICON COMPANY SRL CUI RO15395278
GAZPET INSTAL SRL CUI 22029920
IVCA DEVELOPMENT SRL CUI RO 30598683
SORCHIV GAZ SRL CUI RO 16079087
Subcontractanți 2
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Asociați 2
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.465.627,68 RON

din 39.205.843 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 3.740.215,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.