Atribuită Anunț de participare

Acord cadru având ca obiect: “servicii de certificare a semnăturii electronice la distanță pentru Primăria Municipiului Timișoara”.

Număr anunț
CN1081878
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085.500 RON
Valoare atribuită
1.596.000 RON
Data publicării
03.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155878
Termen limită
14.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
355763-2025
Documentație de atribuire
DF1246552

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250

Valoare atribuită

1.596.000 RON

din 1.085.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.