Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,1% sub estimat

Contract Furnizare, Instalare si Punere in Functiune , 4 loturi , lotizate astfel : 1. SISTEME AUTOMATE DE COLORARE 2. LINIE COMPLETĂ DE PROCESARE TESUTURI 3. ECHIPAMENTE PENTRU DIGITALIZARE SI ARHIVARE 4. MICROSCOPIE

Număr anunț
CN1081834
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.383.169,54 RON
Valoare atribuită
2.231.147 RON 34,1% sub estimat
Data publicării
02.06.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1153949
Termen limită
07.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
354513-2025
Documentație de atribuire
DF1246470

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 3.383.169,54 RON Adjudecat: 2.231.147 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SISTEME AUTOMATE DE COLORARE 1.101.102,30 RON Anulat
2 LINIE COMPLETĂ DE PROCESARE TESUTURI 879.077,84 RON
3 ECHIPAMENTE PENTRU DIGITALIZARE SI ARHIVARE 1.246.515,14 RON LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL 2.100.000 RON
4 Microscop cu teaching head (inclusiv software si periferice) 156.474,26 RON Elta 90 Medical Research SRL 131.147 RON ↓16,2%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.231.147 RON

din 3.383.169,54 RON estimat 34,1%

Adjudecat la 65,9% din estimat · economie 1.152.022,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.