Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 69,2% sub estimat
Achizitie de echipamente de protectie
- Număr anunț
- CN1081965
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 764.255 RON
- Valoare atribuită
- 235.621,80 RON 69,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2025 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155696
- Termen limită
- 14.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 363388-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246797
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract subsecvent .doc.p7s
- FisaDate_DF1246797.pdf
- formulare_furnizare.doc.p7s
- model acord cadru de furnizare.doc.p7s
DUAE
Loturi (13)
Adjudecat: 235.621,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Halat vizitator unica folosinta | — | — | |
| 2 | Cipici unica folosinta (acoperitori incaltaminte) | — | MEGACONS-BRILLAGO | 95.632 RON |
| 3 | Masti chirurgicale cu elastic | — | Medplaza Health | 9.735 RON |
| 4 | Masti chirurgicale cu siret | — | — | |
| 5 | Manusi umede pt igiena personala | — | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. | 2.046 RON |
| 6 | Manusi chirurgicale sterile cu latex nepudrate | — | — | |
| 7 | Manusi chirurgicale sterile cu latex pudrate | — | — | |
| 8 | Manusi chir Hipoalergen sterile sintetic elastomer fara latex, … | — | TZMO ROMANIA | 30.640 RON |
| 9 | Bonete | — | MERCATOR MEDICAL | 50.564 RON |
| 10 | Bonete cu legaturi | — | CRIO - 2 | 47.004,80 RON |
| 11 | Halate chirurgicale sterile | — | — | |
| 12 | Halate chirurgicale nesterile | — | — | |
| 13 | Sorturi PVC | — | — |
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEGACONS-BRILLAGO SRL CUI RO26560036
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCATOR MEDICAL SRL CUI RO 18547761
Valoare atribuită
235.621,80 RON
din 764.255 RON estimat
69,2%
Adjudecat la 30,8% din estimat · economie 528.633,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.