Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat

Tamburi liberi-întindere

Număr anunț
CN1081952
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
UZINA ROMINEX SRL (CUI 26130306)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176.630 RON
Valoare atribuită
143.900 RON 18,5% sub estimat
Data publicării
05.06.2025 11:01
Anunț de atribuire
CAN1152235
Termen limită
08.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
363677-2025
Documentație de atribuire
DF1246801

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

143.900 RON

din 176.630 RON estimat 18,5%

Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 32.730 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.