Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Acord cadru 2 ani- Servicii de intretinere, constatare/diagnosticare, reglari si reparatii, inclusiv furnizare de piese de schimb si materiale de exploatare pentru autoturismele Dacia Duster, aflate in garantie
- Număr anunț
- CN1062255
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499.999,28 RON
- Valoare atribuită
- 441.982,48 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.11.2023 11:28
- Anunț de atribuire
- CAN1121032
- Termen limită
- 16.01.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1197200
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1197200.pdf
- Formulare - DUSTER garantie.doc.p7s
- Model Acord cadru - servicii DACIA DUSTER.pdf.p7s
- Model Comanda subsecventa ferma - servicii DACIA DUSTER.pdf.p7s
- Model contract subsecvent servicii DACIA DUSTER.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESTY AUTO SERVICE SRL CUI 388736
Valoare atribuită
441.982,48 RON
din 499.999,28 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 58.016,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.