Atribuită Anunț de participare

Echipamente IT, Module dezvoltare soft si pachet de securitate cibernetica si management rețele

Număr anunț
CN1081937
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.523.145 RON
Valoare atribuită
4.521.783 RON
Data publicării
05.06.2025 11:00
Anunț de atribuire
CAN1152831
Termen limită
23.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
361601-2025
Documentație de atribuire
DF1246721

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052

Valoare atribuită

4.521.783 RON

din 4.523.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.