Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,2% sub estimat
Furnizare mobilier pentru proiectul „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ din municipiul Marghita, județul Bihor”
- Număr anunț
- CN1081938
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.033.262,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.215.760 RON 40,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2025 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1156394
- Termen limită
- 09.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 359543-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246909
Documente
Documentația de atribuire
- 6.1 Formular-propunere-tehnica_rev.docx.p7s
- 6. formulare_rev.doc.p7s
- 7. contract furnizare_rev.doc.p7s
- 8.1.1 FT clase mobilier si mat did_mob_GPP_rev.docx.p7s
- 8.1.2 FT clase mobilier_Horea_rev.docx.p7s
- 8.1.3 FT clase mobilier si mat did_mob_Horvath_rev.docx.p7s
- 8.1.4 FT clase mobilier_Goga_rev.docx.p7s
- 8.2.1 FT lab multidiscip_mob_Horea_rev.docx.p7s
- 8.2.2 FT lab multidiscip_mob_Horvath_rev.docx.p7s
- 8.2.3 FT lab bio_mob_Goga_rev.docx.p7s
- 8.3 FT cab scolar_mob_Horea_rev.docx.p7s
- 8.4.1 FT cabinet psiho_mob_GPP_rev.docx.p7s
- 8.4.2 FT cabinet psiho_mob_Horea_rev.docx.p7s
- 8.4.3 FT cabinet psiho_mob_Horvath_rev.docx.p7s
- 8.4.4 FT cabinet psiho_mob_Goga_rev.docx.p7s
- 8. caiet de sarcini_rev.pdf.p7s
- 9. Declaratie privind respectarea principiului DNSH.docx.p7s
- FisaDate_DF1246909.pdf
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEBELISSIMO S.R.L. CUI RO41213669
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANDRANI HOME OFFICE S.R.L. CUI 46884487
Valoare atribuită
1.215.760 RON
din 2.033.262,26 RON estimat
40,2%
Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 817.502,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.