Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Servicii de inchiriere, amplasare si mentenanta toalete automate racordabile la reteaua de canalizare si electricitate si inchiriere, amplasare si mentenanta toalete ecologice mobile

Număr anunț
CN1081936
Autoritate contractantă
SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
Furnizor / câștigător
COMEX ROM SRL (CUI 27820)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.096.000 RON
Valoare atribuită
7.268.160 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
05.06.2025 11:01
Anunț de atribuire
CAN1157015
Termen limită
14.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
358750-2025
Documentație de atribuire
DF1246337

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 7.268.160 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 inchirierea, amplasarea si mentenanta toaletelor automate racor… COMEX ROM 3.936.000 RON
2 inchirierea, amplasarea si mentenanta toaletelor ecologice mobi… COMEX ROM 3.332.160 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOALETE ECOLOGICE SRL CUI RO 18565644

Valoare atribuită

7.268.160 RON

din 8.096.000 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 827.840 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.