Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

DEZINFECTANTI

Număr anunț
CN1082062
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975.600 RON
Valoare atribuită
1.890.400 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
10.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1162359
Termen limită
24.09.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
371297-2025
Documentație de atribuire
DF1246991

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 1.890.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE SANTOMED IMPEX S.R.L 1.252.000 RON
2 DEZINFECTANTI PENTRU INSTRUMENTAR SI DISPOZITIVE MEDICALE
3 DEZINFECTANTI PENTRU MAINI MEDISAN COM S.R.L. 499.200 RON
4 DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE SI DISPOZITIVE MEDICALEPRIN NEBU… AL-CARINA S.R.L. 139.200 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDISAN COM SRL CUI RO 19225535
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AL CARINA SRL CUI RO 4621450
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.890.400 RON

din 1.975.600 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 85.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.