Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

Aparate de aer condiționat cu livrare, montare și punere în funcțiune - 17 bucăti

Număr anunț
CN1082058
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
DEPANERO SRL (CUI 27846339)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.900 RON
Valoare atribuită
66.733,91 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
10.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1152882
Termen limită
14.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
369793-2025
Documentație de atribuire
DF1247031

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339

Valoare atribuită

66.733,91 RON

din 70.900 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 4.166,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.