Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

CITITOARE PENTRU MICROPLĂCI ȘI SISTEM DE PREGĂTIRE ADN

Număr anunț
CN1082103
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.000 RON
Valoare atribuită
425.888 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
06.06.2025 14:17
Anunț de atribuire
CAN1154553
Termen limită
07.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247238

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 440.000 RON Adjudecat: 425.888 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr.1 - Cititor pentru microplăci ELISA cu calculator inclus… 40.000 RON NOVA GROUP INVESTMENT 31.888 RON ↓20,3%
2 Lot nr.2 - Cititor pentru microplăci ELISA cu calculator inclus… 40.000 RON DIALAB SOLUTIONS 34.000 RON ↓15,0%
3 Lot nr.3 - Sistem automat de pregatire ADN si incarcare chipuri… 360.000 RON ANTISEL RO SRL 360.000 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

425.888 RON

din 440.000 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 14.112 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.