Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,3% sub estimat
Carne si produse din carne-Centrul Universitar Pitesti
- Număr anunț
- CN1082093
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- AGROLINEVOL S.R.L. (CUI 33184953)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.300 RON
- Valoare atribuită
- 106.530 RON 40,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155829
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 371790-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247246
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini carne si produse din carne.PDF.p7s
- FisaDate_DF1247246.pdf
- FORMULARE Carne si preparate din carne.doc.p7s
- Model Acord Cadru-Produse carne -Pitesti .docx.p7s
- Model Contract Subsecvent carne-Pitesti.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 178.300 RON Adjudecat: 106.530 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne de pui | 45.600 RON | Anulat | — |
| 2 | Carne de porc | 57.700 RON | AGROLINEVOL S.R.L. | 89.200 RON |
| 3 | Carne vita | 18.000 RON | RADICSTAR S.R.L | 17.330 RON ↓3,7% |
| 4 | Preparate din carne | 57.000 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROLINEVOL S.R.L. CUI 33184953
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADICSTAR SRL CUI RO 4917490
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROLINEVOL S.R.L. CUI 33184953
Valoare atribuită
106.530 RON
din 178.300 RON estimat
40,3%
Adjudecat la 59,7% din estimat · economie 71.770 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.