Atribuită
Anunț de participare
consumabile diabet sau echivalent
- Număr anunț
- CN1082037
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.530.860 RON
- Valoare atribuită
- 16.530.860 RON
- Data publicării
- 06.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152936
- Termen limită
- 16.09.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 368281-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246970
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet ginecologie_signed.pdf
- FisaDate_DF1246970.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU SI CONTRACT DE FURNIZARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 16.530.860 RON Adjudecat: 16.530.860 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | POMPA DE INSULINA sau echivalent | 1.646.000 RON | — | |
| 2 | Pompa de insulina cu sistem integrat de monitorizare a glicemie… | 3.952.400 RON | — | |
| 3 | Pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemi… | 4.589.400 RON | — | |
| 4 | Consumabile pompa insulina sau echivalent | 575.520 RON | — | |
| 5 | CONSUMABILE POMPA DE INSULINA CU SENZORI DE MONITORIZARE CONTIN… | 1.146.920 RON | — | |
| 6 | CONSUMABILE POMPA DE INSULINA CU SENZORI DE MONITORIZARE CONTIN… | 1.146.920 RON | — | |
| 7 | SISTEM DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI-SENZOR 1 | 187.500 RON | MEDTRONIC ROMANIA | 13.513.280 RON |
| 8 | SISTEM DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI- SENZOR 2 | 794.100 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 794.100 RON |
| 9 | Consumabile compatibile sistem de monitorizare continua a glice… | 210.000 RON | — | |
| 10 | Consumabile compatibile sistem de monitorizare continua a glice… | 2.223.480 RON | DEYAN KRAFT MEDICAL | 2.223.480 RON |
| 11 | Consumabile compatibile transmitator sistem de monitorizare gli… | 58.620 RON | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Valoare atribuită
16.530.860 RON
din 16.530.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro