Atribuită
Anunț de participare
Furnizarea de produse hard si soft in cadrul proiectului "digitalizarea activitati la Spitalul de Urgenta Tg Carbunesti" , finantat prin PNRR/2023/C7/MS
- Număr anunț
- CN1082003
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
- Furnizor / câștigător
- VESTRA INDUSTRY SRL (CUI 15969249)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.195.731,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.195.491,80 RON
- Data publicării
- 06.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1156924
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 366870-2025
- Documentație de atribuire
- DF1246957
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- CENTRALIZATOR Propunere-financiara.xlsx.p7s
- FisaDate_DF1246957.pdf
- fise tehnice 1-14.pdf.p7s
- FORMULARE.docx.p7s
- formular propunere tehnica.docx.p7s
- matrice de conformitate.docx.p7s
- model formular contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VESTRA INDUSTRY SRL CUI RO15969249
Subcontractanți 1
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
1.195.491,80 RON
din 1.195.731,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro