Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
“DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN ORAȘUL TOPOLOVENI, JUDEȚ ARGEȘ”
- Număr anunț
- CN1062326
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.997.577,66 RON
- Data publicării
- 02.12.2023 17:02
- Termen limită
- 18.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 234-735696
- Documentație de atribuire
- DF1196832
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini lot 1 nr. 12.303 din 14.11.2023.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 2 nr. 12.304 din 14.11.2023.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 3 nr. 12.305 din 14.11.2023.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 4 nr. 12.306 din 14.11.2023.pdf.p7s
- completare sec. III.1.1.b) Capacitatea de exercitare a activitatii profesionale.docx.p7s
- FisaDate_DF1196832.pdf
- Formulare echipamente IT Lot 1.doc.p7s
- Formulare echipamente Lot 2.doc.p7s
- Formulare echipamente Lot 3.doc.p7s
- Formulare echipamente Lot 4 .doc.p7s
- model contract lot 1.docx.p7s
- model contract lot 2.docx.p7s
- model contract lot 3.docx.p7s
- model contract lot 4.docx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.