Atribuită Anunț de participare

"Servicii de paza si ordine"

Număr anunț
CN1062242
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
ELBAMA PROTECTION SRL (CUI 26369533)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500.000 RON
Valoare atribuită
10.784.484,72 RON
Data publicării
02.12.2023 17:01
Anunț de atribuire
CAN1147693
Termen limită
15.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 234-735660
Documentație de atribuire
DF1197512

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
P.S.G. ONE SRL CUI 31293660
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.784.484,72 RON

din 9.500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.