Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,2% sub estimat

Furnizare medicamente antineoplazice pentru Spitalul Clinic Filantropia București

Număr anunț
CN1082193
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.783.995 RON
Valoare atribuită
19.547.175 RON 24,2% sub estimat
Data publicării
12.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155463
Termen limită
16.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
379845-2025
Documentație de atribuire
DF1247014

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 19.547.175 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Eribulinum 0,88 mg
2 Trastuzumabum deruxtecan 100 mg DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. 18.989.535 RON
3 Paclitaxelum 300 mg DR.MAX,S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.,FRESENIUS KABI ROMANIA SRL 557.640 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

19.547.175 RON

din 25.783.995 RON estimat 24,2%

Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 6.236.820 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.