Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,1% sub estimat
Display interactiv de 86”
- Număr anunț
- CN1082181
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- ELTEK MULTIMEDIA (CUI 21340382)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.000 RON
- Valoare atribuită
- 93.602,08 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1156355
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 379529-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247363
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1247363.pdf
- formulare-semnat.docx.p7m
- Propunere contract v2-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL CUI 27181987
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Valoare atribuită
93.602,08 RON
din 103.000 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 9.397,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.