Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Echipamente CANTAVAC-2
- Număr anunț
- CN1082176
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.030.645,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.683.130 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153826
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 379800-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247312
Documente
Documentația de atribuire
- (10)SECTIUNEA IV_Caiet de sarcini.doc
- (8)SECTIUNEA I_Instructiuni_ofertanti 2.docx
- Caiet de Sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1247312.pdf
- Fisa de Date-semnat.pdf
- Instructiuni ofertanti-semnat.pdf
- Proiect Contract-semnat.pdf
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 4.030.645,16 RON Adjudecat: 3.683.130 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Spectrometru de dicroism circular | 652.094,34 RON | S.C. ABL&E JASCO ROMANIA COMERT SI SERVICII S.R.L. | 650.000 RON ↓0,3% |
| 2 | Sistem de interferometrie în biostrat | 2.126.432,40 RON | — | |
| 3 | Omogenizator de înaltă presiune | 185.665,37 RON | Anulat | — |
| 4 | Sistem de rezonanță plasmonică de suprafață | 1.066.453,05 RON | DIALAB SOLUTIONS | 3.033.130 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ABL & E JASCO ROMANIA COMERT SI SERVICII SRL CUI 9046834
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ABL & E JASCO ROMANIA COMERT SI SERVICII SRL CUI 9046834
Valoare atribuită
3.683.130 RON
din 4.030.645,16 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 347.515,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.