Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Achiziția de echipamente informatice in cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar si a unităților conexe din Municipiul Tecuci, JUDETUL GALATI”
- Număr anunț
- CN1082144
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880.784,12 RON
- Valoare atribuită
- 838.575 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2025 11:28
- Anunț de atribuire
- CAN1161698
- Termen limită
- 23.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 373324-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247233
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI DOTARI SCOLI IT TECUCI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247233.pdf
- Model-Contract IT.pdf.p7s
- Modele formulare IT.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NEXT EXPERT SRL CUI 34166505
Valoare atribuită
838.575 RON
din 880.784,12 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 42.209,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.