Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,5% sub estimat
Contract de delegare a gestiunii serviciului de iluminat public din orasul Ludus
- Număr anunț
- CN1082293
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.815.926,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.351.736,38 RON 16,5% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1160504
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 384663-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247581
Documente
Documentația de atribuire
- 01 - Caiet de sarcini_2025.pdf.p7s
- 02 - Anexe caiet de sarcini_fise tehnice.pdf.p7s
- 03 - Regulament delegare iluminat si indicatori de perforormanta.pdf.p7s
- 04 - Planse situatie existenta.pdf.p7s
- 05 - Centralizator situatie existenta.pdf.p7s
- 06 - Modele formulare Delegare 2025.doc.p7s
- 07 - Model_Contract_Ludus_Delegare_2025.docx.p7s
- FisaDate_DF1247581.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ELBI ENERGY PROJECTS S.R.L. CUI RO41166842
Asociați 1
ELECTRIC LIGHT EXPERT SRL CUI RO 26090759
Valoare atribuită
2.351.736,38 RON
din 2.815.926,32 RON estimat
16,5%
Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 464.189,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.