Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat

Sistem robotizat pentru redobandirea mersului

Număr anunț
CN1082271
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL MEDICAL SRL (CUI 23125160)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640.000 RON
Valoare atribuită
2.500.000 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
16.06.2025 13:02
Anunț de atribuire
CAN1155529
Termen limită
21.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
386879-2025
Documentație de atribuire
DF1247491

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL MEDICAL SRL CUI RO 23125160
Subcontractanți 1
MEGATEHNIC SRL CUI 12531723
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.500.000 RON

din 2.640.000 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 140.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.