Atribuită
Anunț de participare
Reînnoire parțială a infrastructurii sistemului național AIS pe sectorul românesc al Dunării și țărmul românesc al Mării Negre
- Număr anunț
- CN1082249
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- ULTRANS T.M. SRL (CUI 3251341)
- Cod CPV
- 48951000-9 · Sistem de localizare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.670.450 RON
- Data publicării
- 16.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155215
- Termen limită
- 21.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 387139-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247531
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Nr.25_42062 din 09.05.2025_semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247531.pdf
- FORMULARE_AIS_ANR_semnat.doc.p7s
- Formular Propunere tehnica_Matrice de conformitate AIS_ANR_semnat.docx.p7s
- Proiect_Contract achizitie publica_furnizare_AIS_ANR_semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ULTRANS T.M. SRL CUI RO 3251341
Valoare atribuită
1.670.450 RON
din 1.671.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro