Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Stație de sterilizare cu abur - complet echipată - 2 bucăți
- Număr anunț
- CN1082211
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789.914 RON
- Valoare atribuită
- 789.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1155671
- Termen limită
- 11.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 382311-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247418
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie atibuire sterilizare 06.2025.pdf
- FisaDate_DF1247418.pdf
- Sectiunea V Formulare si modele documente Sterilizare 2025.docx
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
789.000 RON
din 789.914 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 914 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.