Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
”Achiziție Auto vidanjă cu rezervor capacitate 10000 l – nouă - 1 buc.”
- Număr anunț
- CN1082209
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840.000 RON
- Valoare atribuită
- 678.000 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153789
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 383495-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247472
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Achizitie Autovidanja.pdf.p7s
- Clauze contractuale- Draft contract achizitie Achizitie autovidanja.pdf.p7s
- Criteriul de atribuire_FACTORI DE EVALUARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247472.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTO PADOVA SRL CUI RO18646692
Valoare atribuită
678.000 RON
din 840.000 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 162.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.