Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Echipamente pentru Centrul pentru tehnologii digitale în educație - PARTEA II
- Număr anunț
- CN1082311
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
- Cod CPV
- 32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327.500 RON
- Valoare atribuită
- 311.124 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2025 13:02
- Anunț de atribuire
- CAN1156045
- Termen limită
- 17.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 384763-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247665
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE UTCN_echip centrul tehnologii digitale (1).pdf.p7s
- CS_07_INST_Centrul-DigiEdu_P2 (1).pdf.p7s
- FisaDate_DF1247665.pdf
- Formular_Declaratie_privind_beneficiari_reali.docx.p7s
- Formulare_eUT4ALL_Centru-dig-edu-2.docx.p7s
- Proiect_contract_centr-Digit-2.docx.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 327.500 RON Adjudecat: 311.124 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop tip 1 | 52.000 RON | Laptop Aid SRL | 48.824 RON ↓6,1% |
| 2 | Laptop tip 2 | 64.000 RON | Laptop Aid SRL | 58.000 RON ↓9,4% |
| 3 | Ochelari VR tip 1 | 20.000 RON | Laptop Aid SRL | 19.200 RON ↓4,0% |
| 4 | Ochelari VR tip 2 | 16.000 RON | Laptop Aid SRL | 15.600 RON ↓2,5% |
| 5 | Ochelari VR tip 3 | 60.000 RON | Laptop Aid SRL | 57.000 RON ↓5,0% |
| 6 | Camera video | 60.000 RON | Laptop Aid SRL | 58.500 RON ↓2,5% |
| 7 | Monitor tip 1 | 6.000 RON | Laptop Aid SRL | 5.800 RON ↓3,3% |
| 8 | Monitor tip 2 | 4.500 RON | Laptop Aid SRL | 4.300 RON ↓4,4% |
| 9 | Tabletă grafică | 15.000 RON | Laptop Aid SRL | 14.500 RON ↓3,3% |
| 10 | Sistem de videoconferință | 30.000 RON | Laptop Aid SRL | 29.400 RON ↓2,0% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Valoare atribuită
311.124 RON
din 327.500 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 16.376 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.