Atribuită
Anunț de participare
,,Amortizori hidraulici pentru boghiul Minden Dentz” – împărțită în 2 loturi
- Număr anunț
- CN1082394
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ENGINEERING BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 28079633)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.000 RON
- Valoare atribuită
- 512.150 RON
- Data publicării
- 18.06.2025 11:09
- Anunț de atribuire
- CAN1155140
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 392623-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247764
Documente
Documentația de atribuire
- 3. DA - Formulare SNTFCMR 37.2025-semnat.doc.p7m
- Caiet de sarcini SIRMR 3.522.2025-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1247764.pdf
- Formular-propunere-tehnica -Amortizori-semnat.docx.p7m
- Proiect Acord cadru SNTFCMR 37.2025-semnat.pdf.p7m
- Proiect Contract subsecvent SNTFCMR 37.2025-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGINEERING BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO28079633
Valoare atribuită
512.150 RON
din 395.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro