Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
Produse aferente Sub pachetului 4.6 – Creare laboratoare de realitate virtuala din cadrul Facultatii de Hidrotehnica
- Număr anunț
- CN1082391
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 563.823,91 RON
- Valoare atribuită
- 539.931,15 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2025 11:10
- Anunț de atribuire
- CAN1156909
- Termen limită
- 29.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 392821-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247774
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la Formularul de Oferta.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract achizitie_DRAFT.docx.p7s
- FisaDate_DF1247774.pdf
- Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- Modele_Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EVANTAGE SOFT S.R.L. CUI 38837328
Valoare atribuită
539.931,15 RON
din 563.823,91 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 23.892,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.