Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Achiziția contractului de execuție lucrări, inclusiv serviciul de proiectare (PAC, PT, DDE, asistență tehnică) pentru obiectivul de investiții „Finalizarea reabilitării rețelelor termice primare, continuarea lucrărilor de reabilitare a rețelelor termice secundare și a punctelor termice din municipiul Constanța”

Număr anunț
CN1082382
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
Furnizor / câștigător
ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226.565.117,09 RON
Valoare atribuită
221.972.340,65 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
18.06.2025 11:10
Anunț de atribuire
CAN1169257
Termen limită
05.08.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
393373-2025
Documentație de atribuire
DF1247973

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SICOR SRL CUI 1583360
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Subcontractanți 3
IPCT INSTALATII SRL CUI RO 14875650
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
AVI PROD GRUP SRL CUI RO 14410850
Asociați 3
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
MECATRON SRL CUI RO 1812022
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

221.972.340,65 RON

din 226.565.117,09 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 4.592.776,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.