Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Proiectare și execuție de lucrări pentru obiectivul de investiții „REABILITAREA MUZEULUI JUDEȚEAN DE ISTORIE ȘI ARHEOLOGIE MARAMUREȘ”
- Număr anunț
- CN1082380
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- EURAS SRL (CUI 6661206)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.477.340,02 RON
- Valoare atribuită
- 28.062.142,18 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2025 11:10
- Anunț de atribuire
- CAN1171028
- Termen limită
- 22.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 393787-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247843
Documente
Documentația de atribuire
- 1 Studii.pdf.p7s
- 2 ET_DALIscrise_El_neel.pdf.p7s
- 3 DALI des1.pdf.p7s
- 4 DALI des2.pdf.p7s
- 5 DTAC_acte_Scrise.pdf.p7s
- 6 DTAC_des1.pdf.p7s
- 7 DTAC_des2.pdf.p7s
- 8 DTAC_des3.pdf.p7s
- Acord contractual_CG si CS.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Criteriu de atribuire.pdf.p7s
- DNSH_Anexa 1.pdf.p7s
- Eligibilitate _Anexa 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1247843.pdf
- Formulare DNSH.doc.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Formular Grafic esalonare.docx.p7s
- Formular Grila de evaluare Anexa 2.pdf.p7s
- Managementul_riscurilor.pdf.p7s
- Modalitate constituire GP si GBE.pdf.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 6
COLIAS EXCELLIUM SRL CUI RO25414806
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
MONTELECTRO LIGHT SRL CUI RO26494676
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
STRUCTO TRADING S.R.L. CUI RO38967883
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROM LIANT CONSTRUCT SRL CUI RO 13836548
Asociați 3
NORD VEST INFRASTRUCTURA SI SERVICII SRL CUI RO32198209
ONE DESIGN SRL CUI RO15655637
WALL NORD KAROTECH SRL CUI RO 37309146
Terți susținători 1
CONSTRUCTIM SA CUI RO1802843
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
BORCUT BARBOLOVICI S.R.L. CUI RO 4424866
Asociați 1
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Terți susținători 1
TAFFO SRL CUI RO 11957799
Subcontractanți 5
GECOMI S.R.L. CUI 14170692
ONISTUA - COM SRL CUI RO 7234092
PRO AMIRALIA SRL CUI RO25402429
SERVICE TOT SRL CUI RO16564596
TANDIL INSTAL S.R.L. CUI RO36270730
Valoare atribuită
28.062.142,18 RON
din 32.477.340,02 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 4.415.197,84 RON
Deschise acum pe acest cod
66 licitații deschise pe 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de ren…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.