Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de fumizare si distribuție a fructelor, laptelui si produselor lactate si produselor de panificație pentru preșcolarii din grădinițele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate şi particulare acreditate şi elevii din învățământul primar și gimnazial de stat şi particular, precum şi preșcolarii şi elevii incluși în învățământul special, din județul Olt, 2023-2027

Număr anunț
CN1061867
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
MATRA SRL (CUI 6287579)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.433.100,80 RON
Valoare atribuită
109.471.351,51 RON
Data publicării
07.12.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1127830
Termen limită
05.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 237-743293
Documentație de atribuire
DF1196617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 109.471.351,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I: Produse panificație G T P D,MATRA S.R.L. 4 contracte 34.719.361,16 RON
G T P D,MATRA S.R.L. · contract 346 · 21.10.2025 2.911.038,08 RON
G T P D,MATRA S.R.L. · contract 339 · 29.05.2024 14.067.676,80 RON
G T P D,MATRA S.R.L. · contract 340 · 03.06.2024 14.067.676,80 RON
G T P D,MATRA S.R.L. · contract 352 · 05.09.2024 3.672.969,48 RON
2 LOT II: Produse lactate MATRA S.R.L. 4 contracte 59.272.942,94 RON
MATRA S.R.L. · contract 10 · 30.04.2024 24.081.955,20 RON
MATRA S.R.L. · contract 353 · 05.09.2024 6.287.625,72 RON
MATRA S.R.L. · contract 14 · 10.05.2024 24.081.955,20 RON
MATRA S.R.L. · contract 347 · 21.10.2025 4.821.406,82 RON
3 LOT III - Mere MATRA S.R.L. 4 contracte 15.479.047,41 RON
MATRA S.R.L. · contract 338 · 14.05.2024 6.283.468,80 RON
MATRA S.R.L. · contract 348 · 21.10.2025 1.332.153,33 RON
MATRA S.R.L. · contract 354 · 05.09.2024 1.579.956,48 RON
FAGUL IMPEX,MATRA S.R.L. · contract 11,12 · 08.05.2024 6.283.468,80 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

109.471.351,51 RON

din 44.433.100,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.