Atribuită
Anunț de participare
SOFT ECOGRAF E90/E95 4D quantification bundle, SOFT ECOGRAF AF RV, SOFT ECOGRAF AFI LA, SOFT ECOGRAF HDlive HDcolor and FlexiLight, SOFT ECOGRAF Vivid E95 v203 to 206 UP în cadrul proiectului PNRR:”Digitalizarea în Institutul Inimii de Urgență pentru Boli Cardiovasculare „Niculae Stăncioiu” pentru creșterea siguranței pacientului, a interoperabilității, accesabilității și siguranței informatice”,
- Număr anunț
- CN1082367
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483.139,97 RON
- Valoare atribuită
- 483.139,97 RON
- Data publicării
- 16.06.2025 15:29
- Anunț de atribuire
- CAN1151789
- Termen limită
- 18.07.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1247808
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- FisaDate_DF1247808.pdf
- Formulare_MODEL_signed.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI_signed.pdf
- MODEL CONTRACT_signed.pdf
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 483.139,97 RON Adjudecat: 483.139,97 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Soft ecograf E90/E95 4D quantification bundle | 135.451,76 RON | — | |
| 2 | Soft ecograf AFI RV | 81.061,02 RON | — | |
| 3 | Soft ecograf AFI LA | 81.061,02 RON | — | |
| 4 | Soft ecograf HDlive, HDcolor and FlexiLight | 81.061,02 RON | — | |
| 5 | Soft ecograf Vivid E95 v203 to v206 UPG with eD | 77.484,81 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 483.139,97 RON |
| 6 | Soft ecograf 4D Auto LAQ | 13.510,17 RON | — | |
| 7 | Soft ecograf Auto EF 3.0 | 13.510,17 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
483.139,97 RON
din 483.139,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro