Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii de curatenie in punctele de lucru apartinand SC APT SA Braila

Număr anunț
CN1082353
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.786.500 RON
Valoare atribuită
1.783.153,44 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
17.06.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155152
Termen limită
22.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
390303-2025
Documentație de atribuire
DF1247730

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582

Valoare atribuită

1.783.153,44 RON

din 1.786.500 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.346,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.