Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,9% sub estimat
CARTOFI CURATATI
- Număr anunț
- CN1082340
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- INTER CONECTER SRL (CUI 13116628)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.262.500 RON 37,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153969
- Termen limită
- 23.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 390051-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247659
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA B.xlsx.p7s
- CAIET SARCINI.doc.p7s
- FisaDate_DF1247659.pdf
- Formulare.doc.p7s
- MODEL ACORD-CADRU.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER CONECTER SRL CUI RO 13116628
Valoare atribuită
3.262.500 RON
din 5.250.000 RON estimat
37,9%
Adjudecat la 62,1% din estimat · economie 1.987.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.