Atribuită Anunț de participare

“Acord cadru – Lucrari de intretinere curenta - parte carosabila, acostamente, benzi de urgenta si benzi de incadrare anul I – II - SDN Orsova”

Număr anunț
CN1082450
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ROUTE CENTER CONSTRUCT SRL (CUI 29170569)
Cod CPV
45233139-3 · Lucrari de intretinere a drumurilor nationale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.501.400 RON
Valoare atribuită
6.789.030 RON
Data publicării
18.06.2025 12:24
Anunț de atribuire
CAN1156865
Termen limită
23.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1247784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.789.030 RON

din 5.501.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.