Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune, instruire personal si service in perioada de garantie - echipamente medicale in cadrul PROGRAMULUI DE SĂNĂTATE “Investiții de tip dotare în infrastructura publică a unităților sanitare care tratează pacient critic cu patologie vasculară cerebrală acută – LICITATIA 3
- Număr anunț
- CN1082441
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.669.501,31 RON
- Valoare atribuită
- 4.128.675,04 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170228
- Termen limită
- 12.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 398765-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247970
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. CUI RO40658588
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TECMED SRL CUI RO 1578232
Valoare atribuită
4.128.675,04 RON
din 4.669.501,31 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 540.826,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.