Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune, instruire personal si service in perioada de garantie - echipamente medicale in cadrul PROGRAMULUI DE SĂNĂTATE “Investiții de tip dotare în infrastructura publică a unităților sanitare care tratează pacient critic cu patologie vasculară cerebrală acută – LICITATIA 2
- Număr anunț
- CN1082432
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.636.440,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.275.708,60 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170963
- Termen limită
- 12.08.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 397006-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247948
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DENTAL VLADMED V & M S.R.L. CUI RO19378199
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Subcontractanți 1
MEDIQ INNOVATIVE TECHNOLOGIES SRL CUI RO 26308935
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVANT MARIS MEDICAL SRL CUI RO 33368760
Subcontractanți 1
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
Valoare atribuită
2.275.708,60 RON
din 2.636.440,55 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 360.731,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.