Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție a lucrărilor pentru „CONSTRUIRE PASAJ RUTIER PESTE CALEA FERATĂ INTERSECȚIE CU CENTURA OCOLITOARE ÎN ORAȘUL BECLEAN”
- Număr anunț
- CN1082423
- Autoritate contractantă
- ORASUL BECLEAN (CUI 4548821)
- Furnizor / câștigător
- CML.RO SRL (CUI 9337248)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.786.099,31 RON
- Valoare atribuită
- 33.252.407,88 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2025 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1163742
- Termen limită
- 11.11.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 396476-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247972
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Caiet de sarcini - BECLEAN - revizuit 12.06.2025 semnat.pdf
- DESCRIERE FACTORI DE EVALUARE SI MODALITATEA DE PREZENTARE A PROPUNERII TEHNICE-semnat.pdf.p7m
- DOC. SF_PASAJ BECLEAN SUPRATERAN.part1-semnat.rar.p7m
- DOC. SF_PASAJ BECLEAN SUPRATERAN.part2-semnat.rar.p7m
- DOC. SF_PASAJ BECLEAN SUPRATERAN.part3-semnat.rar.p7m
- DOC. SF_PASAJ BECLEAN SUPRATERAN.part4-semnat.rar.p7m
- DOC. SF_PASAJ BECLEAN SUPRATERAN.part5-semnat.rar.p7m
- FisaDate_DF1247972.pdf
- Model contract si formulare-semnat.rar.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Asociați 1
COSTIN ŞI VLAD BIROU DE PROIECTARE SRL CUI 36586033
Subcontractanți 11
ABED NEGO COM SRL CUI 7072691
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
CIT DRUM PROIECT S.R.L. CUI 41000385
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
ELCOM INTERNATIONAL SRL CUI 5124328
LOGIC SYSTEMS SRL CUI RO 16586462
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
ORTEGA INSTALCONS SRL CUI RO 16957633
ELECTRO-APARATAJ S.R.L. CUI RO 14977103
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FAR FOUNDATION SRL CUI 26999270
Asociați 1
Automagistral-Pivden SRL CUI 34252469
Subcontractanți 7
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
HANEG WATER SRL CUI RO28349397
INFO SERVICE & COMPUTERS SRL CUI RO 17914185
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
ROADS DESIGN SRL CUI 24509002
SXA EXPERT PROIECT CONSULT S.R.L. CUI 40245182
Terți + subcontractanți 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
33.252.407,88 RON
din 38.786.099,31 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 5.533.691,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.