Anulată Anunț de participare

Servicii de colectare, transport, eliminare finala a deseurilor medicale periculoase din activitatea medicala si eliminarea/neutralizarea substantelor toxice

Număr anunț
CN1062378
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.368.320 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.12.2023 10:36
Anunț de atribuire
CAN1160407
Termen limită
23.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
746865-2023
Documentație de atribuire
DF1198134

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 14.368.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseuril… 10.869.120 RON Anulat
2 Servicii de reabilitare a substantelor toxice 3.499.200 RON Anulat

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROGREEN T.A.T. SRL CUI RO 32754894
Subcontractanți 2
ECO FIRE SISTEMS SRL CUI RO 14356289
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.