Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Contract de furnizare produse - Echipamente de laborator 4/2025
- Număr anunț
- CN1082420
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 300.000 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1154135
- Termen limită
- 18.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 397752-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247879
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -Echipamente 4-2025-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1247879.pdf
- Formulare- echipamente.4.2025-semnat.docx.p7m
- MODEL-Contract furnizare Echipamente 4-2025-semnat.odt.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Valoare atribuită
300.000 RON
din 350.000 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 50.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.