Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC IN MUNICIPIUL SFANTU GHEORGHE

Număr anunț
CN1082397
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.858.521 RON
Valoare atribuită
11.549.832,24 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
18.06.2025 11:09
Anunț de atribuire
CAN1156631
Termen limită
23.07.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
392930-2025
Documentație de atribuire
DF1247862

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

11.549.832,24 RON

din 12.858.521 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 1.308.688,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.