Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
licitatie deschisa consumabile medicale
- Număr anunț
- CN1082448
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.197.757 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152289
- Termen limită
- 18.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 395564-2025
- Documentație de atribuire
- DF1247951
Documente
Documentația de atribuire
- 5.CAIET DE SARCINI 2025.docx.p7s
- 5.model acord-cadru si contract consumabile medicale 2025.doc.p7s
- 6. formulare acord cadru CONSUMABILE MEDICALE 2025.doc.p7s
- FisaDate_DF1247951.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.237.050 RON Adjudecat: 1.197.757 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I | 255.715 RON | VETRO DESIGN | 1.080.603 RON |
| 2 | Lot II | 785.725 RON | — | |
| 3 | Lot III | 23.700 RON | Anulat | — |
| 4 | Lot IV | 109.180 RON | VETRO DESIGN | 117.154 RON |
| 5 | Lot V | 62.730 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931
Valoare atribuită
1.197.757 RON
din 1.237.050 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 39.293 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.