Anulată Anunț de participare

Dotari echipamente medicale pentru proiectul “Reducerea riscului de infectii nosocomiale in Spitalul Municipal Ploiesti”

Număr anunț
CN1062466
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.070.015,37 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
10.12.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1121904
Termen limită
31.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
749248-2023
Documentație de atribuire
DF1198233

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 12.070.015,37 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 2.265.217,21 RON Anulat
2 LOT 2 9.804.798,16 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.